Mała / B6 Biblia Poznańska

( ilość produktów: 4 )

Pięknie wydana Biblia Poznańska B6 to jedna z najpopularniejszych edycji wśród polskich przekładów. Powstała z inicjatywy księdza profesora Aleksego Klawka i jest wiernym tłumaczeniem oryginału. Jest ceniona przez specjalistów i czytelników oraz staje się najchętniej wybieraną propozycją do domów czy też na prezent z okazji Komunii Świętej czy też Bierzmowania. Doskonała edytorsko przyciąga uwagę również jakością wydania.

Biblia Poznańska formatu B6

Biblia Poznańska, jaką oferujemy na bogulandia.pl, bazuje – szczególnie w przekładzie Starego Testamentu – na oryginalnych tekstach. Stąd wiele w niej archaizmów. Z drugiej strony układ graficzny jest zbliżony do literatury współczesnej, dzięki czemu doskonale się ją czyta. Widać to na przykład w oddzieleniu dialogów od reszty narracji oraz modernizacji języka. Poza tym odbiorca może znaleźć szereg przypisów i komentarzy, które pomagają zrozumieć treść w ujęciu historycznym, filologicznym czy też teologicznym. Na co dzień rewelacyjnie sprawdza się mała Biblia Poznańska. Zobacz, czy będzie również idealna dla Ciebie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1571 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Super
2024-05-23
Bardzo fachowa obsługa i profesjonalne podejście do klienta pełny pakiet doradczy zakupiłam polecana przez panią książkę o jestem bardzo zadowolona.
pixel