Biblia Ekumeniczna

( ilość produktów: 8 )

Przedstawiamy pracę wielu teologów, tłumaczy, redaktor i specjalistów zaangażowanych w życie chrześcijańskie. Jest to Biblia Ekumeniczna, czyli Polski ekumeniczny przekład nowego i starego testamentu. Pracę nad Biblią trwały od 1994 roku i dopiero w 2018 roku ogłoszono, że zostały one ukończone. Jeśli więc jesteś osobą wierzącą i zainteresowaną tematem religii chrześcijańskiej, Biblia Ekumeniczne musi znaleźć się w Twoim księgozbiorze. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami, które przygotowane zostały przez nas w tej kategorii.

Co wyróżnia biblię ekumeniczną?

Treść Biblii Ekumenicznej została wykonana we współczesnym charakterze, by jej przesłanie było łatwiejsze w odbiorze dla dzisiejszego czytelnika. Dzięki temu analiza tekstu i zapisów znajdujących się w Biblii, będzie prostsza dla wszystkich odbiorców – niezależnie od ich wieku i podejścia do wiary chrześcijańskiej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Biblii Ekumenicznej? Istotne informacje znajdziesz w opisach poszczególnych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1507 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-25
Dziękuję za książkę szybka wysyłka
2024-02-22
Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z księgarnią,a także z szybkiej i solidnej dostawy pięknych książek.
pixel