Mesu Andrews

( ilość produktów: 31 )

Dużą popularnością cieszą się powieści biblijne Mesu Andrews. To książki, które mają wielu czytelników na całym świecie, a sama autorka sięga po intrygujące historie z Pisma Świętego, które nie tylko mają kontekst historyczny, ale i duchowy. Fabuła, która wciągają odbiorcę w świat historii biblijnych. I pomimo upływu czasu okazuje się, że wiele motywacji bohaterów, ich wyborów czy też konfliktów dokładnie odzwierciedla problemy współczesnych ludzi.

Książki autorstwa Mesu Andrews

Książki Mesu Andrews, jakie oferujemy na bogulandia.pl, to atrakcyjna literatura dla tych wszystkich, którzy szukają nie tylko dobrej fabuły, ale przede wszystkim wartości. Z drugiej strony pełne cierpienia, namiętności, walki oraz poszukiwania sensu losy bohaterów sprawiają, że można się z nimi łatwo identyfikować. A to pozwala pokonywać także swoje codzienne trudności. Dla miłośników opowieści biblijnych to prawdziwa gratka. Wybierz opowieść dla siebie.

Autorka przed napisaniem każdej powieści, której fabuła jest zaczerpnięta z Pisma Świętego, dokładnie bada historię, ze źródeł pozabiblijnych, jak i biblijnych. Jeżeli fakty historyczne nie są ścisłe i posiadają kilka hipotez, wybiera najbardziej prawdopodobną. Do zebranych faktów dodaje swoja fikcję, zaznacza którzy bohaterowie są historyczni i biblijni, którzy są fikcja literacką.

12
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1585 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Dostarczono zgodnie z zamówieniem i w przyzwoitym czasie.
2024-06-07
Szybko i bezboleśnie
pixel