Kim jest ojciec Szustak i jakie jego książki warto poczytać?

2021-04-12
Kim jest ojciec Szustak i jakie jego książki warto poczytać?

Człowiek o ogromnym sercu, wyjątkowa osoba, która potrafi ująć za serce, dzieląc się świadectwem wiary. Adam Szustak to dominikanin, polski prezbiter rzymskokatolicki, duszpasterz, który żyje dla ludzi i z ludźmi. Oprócz szerzenia swojej wiary w tradycyjny sposób, jest również niezwykłym autorem wielu książek i audiobooków, które poruszają problemy świata obecnego i współczesne życie z wszelkimi jego troskami, radościami i smutkami.

Jakie książki warto przeczytać?

Biografia, jaką przygotował dla nas ojciec Adam Szustak jest naprawdę ogromna. Znajdziemy tutaj pozycje, które są w stanie trafić tak naprawdę do każdego. To książki dla ludzi borykających się z problemami, poszukujących drogi do Boga, wątpiących. To bestsellery, które pełnią rolę poradników, opowieści i faktów z życia. To połączenie ze sobą rzeczy poważnych, ale i niebywałej przy tym dawki dobrego humoru.

Na pewno idealną pozycją, obok której nie można przejść obojętnie i którą Adam Szustak poleca absolutnie każdemu jest Ewangelia dla Nienormalnych. Jest to na pewno pozycja skierowana dla osób, które czują się w niewłaściwym miejscu i czasie. To książka dla osób, które mają problemy, nie rozumieją sensu życia i nie potrafią widzieć pozytywów w swoim świecie. I choć sama w sobie nie rozwiąże problemów, może nakierować człowieka do miejsca, z którego można ruszyć, aby zacząć te problemy rozwiązywać.

Pozycją rozchwytywaną na wysoka skalę jest książka Rodzinne pole minowe, którą Adam Szustak poleca przede wszystkim rodzinom pragnącym budować więzi, okazywać sobie miłość i szacunek, rozwiązywać problemy. To pozycja i dla młodych rodzin, które od początku chcą budować mocne fundamenty, jak również i dla rodzin ,,z przejściami”, które mając problemy, pragną je rozwiązać, by nadal słowo rodzina stanowiło klucz i sens życia.

Adam Szustak - człowiek orkiestra

Z całą pewnością Adam Szustak to człowiek wielu talentów, który potrafi zbliżyć do siebie i głęboko wierzącego katolika i osobę, która z różnorodnych przyczyn odwróciła się od Boga. Oprócz tego, iż jest on osobą bardzo wierzącą i pokładającą ufność w Bogu, jest także człowiekiem, który identyfikuje się z innymi, stawia czoła problemom, nazywa je i szuka takich sposobów na ich rozwiązanie, by każdy mógł dzięki temu odnaleźć w życiu prawdziwe szczęście.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1569 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
dobra i szybka obsługa
2024-05-13
Dziękuję za szybką przesyłkę
pixel