Adam Szustak

( ilość produktów: 30 )

Książki ojca Szustaka to sposób na dzielenie się świadectwem wiary, ale przede wszystkim pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów, które mają wpływ na życie zwykłych ludzi. W prosty sposób dominikanin porusza ważne kwestie związane z poczuciem własnej wartości czy relacjami.

Książki ojca Szustaka - odpowiedzi na trudne pytania

Książki dominikanina od wielu lat pojawiają się na listach bestsellerów, przynosząc prawdziwą ulgę wielu osobom, zmagającymi się z codziennymi problemami. Mogą zainteresować Cię również książki Marka Gungora, amerykańskiego pastora i mówcy, który jest znany i lubiany przede wszystkim za merytoryczne porady dotyczące związków oraz niebywałe poczucie humoru. Zapraszamy!

ks Adam Szustak

O. Adam Szustak OP – polski prezbiter rzymskokatolicki, dominikanin, wędrowny kaznodzieja, duszpasterz akademicki, autor książek i audiobooków, bloger. Od 2012 firmuje swoją działalność tytułem Langusta na palmie. 
Razem z grupą współpracowników o. Adam Szustak stworzył stronę internetową oraz kanał na portalu YouTube Langusta na palmie, w ramach którego głosi rekolekcje oraz przedstawia komentarze biblijne, w krótszych lub dłuższych seriach, także w formie vloga.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1550 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
Ok
2024-04-04
Super.
pixel