ks. Jan Kaczkowski

( ilość produktów: 4 )

Sprawdź bestsellery stworzone przez wybitnego pisarza, jakim był ks. Jan Kaczkowski. Książki jego autorstwa znajdziesz w tej części naszego sklepu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tytułami, które przygotowaliśmy.

Gdy mówimy o wybitnych książkach stworzonych przez ludzi z ogromną wiarą w Boga, nie można nie wspomnieć o księdzu Janie Kaczkowskim. Był to wspaniały człowiek z wielkim sercem, który mimo walki z okropną chorobą, nigdy się nie poddał i nie przestał wierzyć.

Ks. Jan Kaczkowski - książki, które inspirują

Zobacz, co do przekazania miał ks. Jan Kaczkowski. Książki, które napisał za życia, w dalszym ciągu niosą inspirację i motywację młodym oraz starszym ludziom na całym świecie – niezależnie od tego, gdzie się znajdują lub na jakim są etapie. Nawet jeśli nie fascynujesz się teologią, znajdziesz w nich mnóstwo wiedzy, wsparcia i siły do walki z codziennymi problemami.

Wszystkie książki dostępne w sklepie Bogulandia.pl są nowe i nie posiadają jakichkolwiek wad. Otrzymujesz od nas pełnowartościowy produkt. Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1571 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
dobra i szybka obsługa
2024-05-13
Dziękuję za szybką przesyłkę
pixel