W aucie, tramwaju, na siłowni... - Biblia mp3 dla każdego!

2020-03-20
W aucie, tramwaju, na siłowni... - Biblia mp3 dla każdego!

W dzisiejszych, zabieganych czasach, trudno jest czasem znaleźć czas na codzienne czytanie Biblii. Tym, którzy tęsknią za wpływem Pisma Świętego na ich życie, spodoba się nowoczesny pomysł, jakim jest Biblia MP3.

 

Pismo Święte do słuchania

Pismo Święte w formacie .mp3 to projekt wydawnictwa Christ Media, nadzorowany przez Śląskie Towarzystwo Biblijne. Audio Biblia składa się z ksiąg Starego i Nowego Testamentu, czytanych przez wyśmienitych i dobrze znanych lektorów  (m.in. Mirosław Harasim, Dariusz Chojnacki, Marzena Pytel) Treść została uzupełniona atmosferyczną muzyką i efektami dźwiękowymi, które zamieniają nagranie w prawdziwie radiowe słuchowisko. Czas spędzony z Biblią mp3 będzie więc nie tylko momentem na skupienie się na głosach Pana, ale i podróżą przez fascynujące historie spisane w tym ponadczasowym tekście.

 

Biblia – książka wszechczasów dla każdego

Biblia mp3 prezentowana przez naszą księgarnie  składa się z ponad 105-godzinnego słuchowiska. Produkt można zarówno ściągnąć w formacie mp3 i przegrać na nasze urządzenie podręczne, ale i zakupić wydanie składające się z 7 płyt CD. Łatwo więc możemy kontemplować Pismo Święte zarówno podczas drogi do pracy czy w siłowni; ale i wspólnie modlić się z bliskimi w zaciszu naszego domu. Przesłuchanie całości za jednym razem jest dość trudne do wykonania, nagrania więc zostały podzielone zgodnie z Księgami w tekście.


Wydanie składa się odpowiednio z:
1. Płyty wchodzące w skład Starego Testamentu:
- Księga Prawa/TORA – 1 płyta CD (18 h)
- Księga Proroków – 2 płyty CD (17 h + 19 h)
- PISMA – 2 płyty CD (8 h + 16 h)

2. Płyty wchodzące w skład Nowego Testamentu:
- EWANGELIE, DZIEJE APOSTOLSKIE – 1 płyta CD (16 h)
- LISTY – 1 płyta CD (9 h)

 

Biblia mp3 – idealny prezent dla każdego

Przesłuchanie całości może zająć nam trochę czasu,  jednak dzięki jakościowemu nie będziemy żałować ani minuty. Kiedy już skończymy nasza przygodę z Biblią mp3, może warto podzielić się mocą radosnej nowiny z naszymi najbliższymi? Słuchowisko będzie idealnym prezentem zarówno na urodziny, jak i Komunię – nie ma bowiem piękniejszego podarunku dla bliźniego niż moc ukryta w słowach Pana. Co najlepsze, to również treść która nigdy nie straci na aktualności ani nie wyjdzie z mody. Pismo Święte to tekst ponadczasowy, do dzisiaj uważany za najlepiej sprzedającą się książkę wszechczasów.

Do nagrania z pewnością wrócimy więc wielokrotnie – słuchając fragmentów które dadzą nam potrzebna inspirację w naszym codziennym życiu.
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1569 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Super
2024-06-07
Szybko i solidnie. Polecam.
pixel