Najczęściej kupowany prezent

2020-12-04
Najczęściej kupowany prezent

Według raportów, od kilku lat najbardziej oczekiwanym i najchętniej kupowanym prezentem  dla dorosłych jest niezmiennie KSIĄŻKA. U nastolatków prezent książkowy przegrywa z grami komputerowymi, ale nadal utrzymuje się na drugim miejscu. Wśród najmłodszych pierwsze miejsce zajmują klocki, dopiero później kolorowa książka, ale jako dodatek do klocków, zawsze może być choćby poradnik dla rodziców, typu „Potęga obecności, Jak obecność wpływa na to, kim stają się nasze dzieci i kształtuje rozwój ich mózgów”. Gdy wpływ tej książki przerodzi się w czyn, to dla dzieci będzie najlepszy prezent ze wszystkich, w końcu z kimś te klocki można układać.

Jakie pytanie najczęściej słyszymy w księgarni?

 - „Co kupić na prezent?”. One nas nie dziwią, a my je uwielbiamy, bo każdy chciałby trafić z prezentem niczym strzałą amora w samo serce. Księgarze mają szerszy ogląd na książki. Kierują się indywidualnym gustem, ale też na co dzień widzą reakcje innych czytelników. Widzą co się sprzedaje a czytelnika nie da się oszukać. Dobra książka będzie sprzedawała się sama bez wsparcia marketingowego sobie poradzi i takie książki lubimy. Słaba książka przy wyczerpująco dużym nakładzie finansowym cieszy się popularnością przez rok, a później stoi na półce i zbiera kurz, po czym,  w ogóle nie jest zamawiana przez sklepy. Książki też nie są tanie, a kupujący chciałby mieć uczucie dobrze ulokowanych pieniędzy. 

Księgarze widzą co książka robi z czytelnikiem i to jest największa zapłata za ich trud. Widzą jak książka potrafi zmieniać człowieka, zmieniać myślenie, rozwijać osobowość, zmieniać duszę uspokajać ją, rozwijać empatię, mogę tak jeszcze długo. 

Próg księgarni jest jak filtr społeczny przekraczają go inni ludzie. Dlatego tak nam się dobrze pracuje, bo przychodzą tam wyselekcjonowane osoby, pośród wielu. A nazwa Chrześcijańska księgarnia zdecydowanie podnosi poprzeczkę w selekcji.

Szkoda czasu na pisanie i czytanie, bo święta tuż, tuż czas robić prezenty.

Poniżej przedstawiam najciekawsze, najnowsze, aby zminimalizować ryzyko trafienia z książką, którą obdarowany już ma i najczęściej kupowane książki według kategorii wiekowej

Ewentualnie można zawsze kupić KARTĘ UPOMINKOWĄ za 100 zł. lub 200 zł.

Polecamy także nasze wszystkie książki chrześcijańskie!

DLA DOROSŁYCH:

Córka Izajasza
Córka Izajasza

Z braku rodzi się lepsze
Modlitwa. Jak doświadczać miłości z Bogiem
Uzdrowienie duszy kobiety.
Kroki wiary. Box
Akrobatyka małżeńska
Boży generałowie. Reformatorzy.
Audiobook trylogii Znamię lwa
Owoc granatu. Pakiet
Mądre kobiety wiedzą kiedy mówić NIE
 

DLA NASTOLATKÓW

Arcydzieło
Arcydzieło

Estera. Czym jest piękno kobiety
Ty jesteś marką
Świeca w ciemności.
Nieudany sezon w piekle. Spowiedź 14 gangsteów
Sztuka doceniania siebie
Mózg odporny na stres
 

DLA DZIECI

Self-Reg. Opowieści dla dzieci, o tym jak działać, gdy emocje biorą górę.
Self-Reg. Opowieści dla dzieci, o tym jak działać, gdy emocje biorą górę.

Księga biblijnych zagadek
Konie i kucyki. Opowieści z rozwianą grzywą
O psie, który wrócił do domu
Pudełko po butach
Bajki na cały rok
Chłopiec i ocean. Max Lucado

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1585 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Dostarczono zgodnie z zamówieniem i w przyzwoitym czasie.
2024-06-12
Super
pixel