Książki Marka Gungora poprawiające relacje małżeńskie

2020-07-27
Książki Marka Gungora poprawiające relacje małżeńskie
Tak jak każdy związek w życiu człowieka, również małżeństwo wymaga stałej pracy nad sobą i wspólnymi relacjami. Nawet najbardziej zakochanym parom zdarzają się gorsze momenty, stawiające nas przed próbą. Na szczęście nigdy nie jesteśmy pozostawieni sobie sami – pomocy możemy szukać nie tylko w modlitwie, ale i poradnikach pisanych z myślą o chrześcijańskich rodzinach. 

Kim jest Mark Gungor?

Jednymi z najbardziej cenionych poradników dla małżeństw są książki autorstwa pastora Marka Gungora. Dzięki swojej praktyce jako pastor, mówca…oraz przede wszystkim mąż, Mark Gungor dobrze zna temat relacji damsko-męskich, bez obawy poruszając nawet najtrudniejsze z tematów. W asortymencie księgarni chrześcijańskiej Bogulandia dostępne są wszystkie najważniejsze publikacje autora, napisane przystępnym językiem, z przymrużeniem oka oraz dużą dozą psychologii relacji. Jak możemy przeczytać na okładce książki Więcej Śmiechu, poradnik jest „Zabawny, praktyczny, szczery – czasami aż do bólu”. Co warto przeczytać, aby wspólnie dojść do lepszego małżeństwa? 

Najpopularniejsze poradniki dla małżeństw 

Do najpopularniejszych książek autora należą napisane wspólnie z terapeutką Jenną McCarthy Traktuj go jak cenny skarb oraz Traktuj ją jak cenny skarb (w odpowiedniej wersji dla kobiet i mężczyzn). Znajdziemy w nich wiele prostych i niezwykle cennych podpowiedzi jak na nowo ujrzeć w swoim małżonku „skarb” – partnera, z którym chcemy dzielić resztę życia. Kolejny bestseller to 9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów, z zapisami doświadczeń z własnego życia Gungora oraz jego przyjaciół. Małżeństwo to również seksualność – a problemy w tej sferze należą niekiedy do najtrudniejszych. Oparty na słynnej „metodzie kulkowej” poradnik dla małżeństw Kulka po kulce do małżeńskiego szczęścia pomoże nam na nowo odkryć satysfakcjonujące życie seksualne. 

Poradniki małżeńskie – DVD 

Pastor jest również autorem serii seminariów. Choć te odbywają się w Ameryce, możemy wysłuchać ich w naszym własnym mieszkaniu dzięki specjalnie nagranym seriom na DVD. Pierwsze z nich, to dedykowane mężczyznom Męskie Sprawy, czyli zapis konferencji zorganizowanej przez facetów, dla facetów. W typowy dla siebie, pozbawiony tabu sposób, Gungor porusza trudny temat męskości, pokazując jak ją realizować zgodnie z Bożym planem. Przez śmiech do lepszego małżeństwa to również zapis konferencji – tym razem skierowanej do obydwu z małżonków. Gwarantujemy, że wspólne oglądanie pozytywnie wpłynie na relacje małżeńskie – wiele się nauczymy, a przy okazji, będziemy się naprawdę dobrze bawić. 
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1574 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Szybko i solidnie. Polecam.
2024-05-13
Dziękuję za szybką przesyłkę
pixel