Filmy religijne dla dzieci

( ilość produktów: 4 )

Zrozumienie Słowa zawartego w Biblii nierzadko jest wyzwaniem dla osób dorosłych, a tym bardziej dla dzieci. Skupienie się na słowie czytanym może stanowić nie lada problem, z tego powodu powstają animowane filmy religijne dla dzieci. Obrazowe przedstawienie najważniejszych opowieści biblijnych to prosty sposób, by młodzi ludzie zrozumieli przesłanie tych ponadczasowych, wciąż aktualnych i mających za zadanie szerzyć dobro historii. Filmy biblijne dla dzieci mogą być świetną pomocą dydaktyczną na lekcjach religii, jak również być wsparciem dla rodziców w przekazywaniu pozytywnych wartości swoim pociechom.

Jakie religijne filmy dla dzieci polecamy?

Seria „Najwięksi bohaterowie”, to religijne filmy dla dzieci opowiadające o trudnościach i niepowodzeniach, z jakimi muszą się zmierzyć postacie, które dzięki swojej wierze i miłości do Boga osiągają szczęście. ”Ludzie Boga” to z kolei pełna emocji i niesamowitych wrażeń seria filmów dla ośmiolatków, której wartka akcja pozwoli w dynamiczny, połączony z dobrą zabawą sposób odkrywać historie biblijne. W serii “Niosący” pochodnię odkrywamy za to losy prawdziwych chrześcijańskich bohaterów, dokonujących z pomocą wiary czynów wręcz niemożliwych. W naszej ofercie można znaleźć także filmy religijne dla dzieci opowiadające historie z Nowego i Starego Testamentu, jak również przepiękną, wzruszającą opowieść malowaną piaskiem!

Wszystkie dostępne u nas filmy religijne mają dwie wspólne, bardzo ważne cechy – zawierają podnoszące na duchu przesłanie moralne i dzięki temu pomagają młodym widzom łatwo zrozumieć przedstawione tajemnice biblijne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1574 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Szybko i solidnie. Polecam.
2024-05-23
Jest dobrze z dostawą itp...
pixel