Wykłady biblijne żydowskie / izraelskie

( ilość produktów: 4 )

Bogata kulturowo tematyka żydowska jest często poruszana przy okazji publicznych wypowiedzi i dyskusji. W celu zapoznania się z ciekawą kulturą narodu wybranego polecamy wykłady biblijne i wykłady żydowskie. Wykłady są w formie plików mp3 zawartych na płytach, które można odsłuchać w domowym zaciszu.

Wyjątkowe wykłady biblijne w tematyce izraelskiej

Wszystkim osobom, które są zainteresowane kulturą Żydów, polecamy nasze wykłady żydowskie. W ofercie znajduje się na przykład zbiór prelekcji, które zostały wygłoszone na spotkaniach w ramach Misji Polska-Izrael w Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja. Ta płyta to „Znaczenie przymierza Boga z Izraelem”. Prelekcje Emanuela Machnickiego opowiadają o znaczeniu świąt żydowskich dla chrześcijan, z kolei Jacek Szeliga w wykładach zatytułowanych „Szawuot, oczekiwanie na Boży cud” tłumaczy istotę tego święta.

Posiadamy w ofercie wykłady biblijne o miejscu Kościoła i Izraela w Bożym planie, które prowadzi Kazimierz Barczuk. Uwadze naszych klientów polecamy wykłady o Starym Testamencie na kilku płytach, również tego autora. Każdy zainteresowany kulturą i religią żydowską z pewnością wybierze sobie u nas coś interesującego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1585 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Wszystko poszło sprawnie. Dziękuję
2024-06-07
Szybko i bezboleśnie
pixel