Pastor Mark Gungor

( ilość produktów: 16 )

Mark Gungor

Książki o tematyce relacji i życia małżeńskiego od zawsze cenione są w kategorii poradników. Zawierają rzetelną wiedzę i cenne wskazówki, często poparte praktyką autorów. Mark Gungor to jeden z najbardziej znanych amerykańskich doradców, a także mówców w obszarze relacji damsko-męskich. Występuje w programach telewizyjnych poświęconych relacjom, a także prowadzi audycje radiowe. Jest również autorem wielu książek. Dzięki praktyce pastora, Mark Gungor do tematów podchodzi bardzo rzetelnie oraz zwraca uwagę na kwestie związane z wiarą i utrzymaniem odpowiedniej jakości relacji dwojga ludzi.

Mark Gungor - najlepsze porady dla małżeństw

Wykłady Marka Gungora cieszą się popularnością na całym świecie. Mówca słynny jest ze swojego indywidualnego stylu opowiadania, w którym wykorzystuje swoje zdolności aktorskie, dzięki czemu jego wypowiedzi są barwne i trafiają do wielu osób. W zabawny, a przede wszystkim w obrazowy sposób Mark Gungor opowiada o różnicach między kobietami a mężczyznami, a także o konfliktach i nieporozumieniach, które wynikają w relacjach. Bez skrępowania porusza również trudniejsze tematy, takie jak seks, masturbacja czy pornografia. Wykładów Marka słucha się z przyjemnością, a dzięki ogromnej dozie humoru, łatwo jest zapamiętać historie i zasady, które podaje autor.

W naszym sklepie dostępne są książki autorstwa Marka Gungora, które nawiązują do tematu relacji damsko-męskich. Najbardziej znane pozycje to „Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa”, „Sex, przyjaźń i randkowanie” oraz „9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów”. Lektury cieszą się dużym powodzeniem ze względu na umiejętne połączenie merytorycznych porad z niesłychanym poczuciem humoru autora.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1568 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Szybko i solidnie. Polecam.
2024-05-13
Dziękuję za szybką przesyłkę
pixel