Szaron

( ilość produktów: 289 )

Swoją nazwę wydawnictwo Szaron zaczerpnęło z Hebrajskiej nazwy miejsca „Saron”, oznaczającego obfity plon. Zaangażowany i spójny zespół dba właśnie o to, żeby księgarnia dawała jak najszerszy dostęp do właśnie owoców Słowa Bożego, dzieląc się ideą chrześcijańską. Biblie Szaron są pięknie wydane i cieszą się dużą popularnością. Przywracają nadzieję i dają odpowiedzi na trudne pytania nurtujące nas każdego dnia. Książki chrześcijańskie zgromadzone w ofercie sklepu to przede wszystkim podkreślenie wspólnych wartości - miłosierdzia i wiary w siłę Boga. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!

szaron

Wydawnictwo SZARON powstało w 2011 roku jako jedna z działalności Księgarni i Hurtowni Szaron.

Naszym celem jest wskazywanie poprzez książki na treści, które wzmocnią duchową sferę czytelnika. Pobudzą do zastanowienia się i wpłyną na trwałe, dobre zmiany w życiu. Wszystkie wydawane treści są oparte o wartości chrześcijańskie.

Książki wydawnictwa SZARON pomagają zrozumieć głębiej Pismo Święte i zastosować zasady z niego płynące w codziennym życiu. Inspirują do zmian czy naprawy trwających bądź zerwanych relacji w każdym aspekcie.

Wierzymy, że w mocy Jezusa Chrystusa, który zmartwychwstał i może uczynić to, co dla nas niemożliwe, wydawane przez nas treści zmieniają życie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1557 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
Dziękuję za szybką przesyłkę
2024-04-26
szybka realizacja zamówienia
pixel